Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

O wydarzeniu

Logo TJK

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim cyklicznie już od 2012 roku. Celem TJK jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tydzień Jakości Kształcenia to czas zintensyfikowanego, wspólnego działania wszystkich jednostek uczelni. Na wydarzenie zaprasza Centrum Wsparcia Dydaktyki.

Czytaj więcej »

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

TJK 2024: Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia!

25.02.2024
Z przyjemnością i dumą ogłaszamy program tegorocznej, już jedenastej edycji Tygodnia Jakości Kształcenia (11-15 marca 2024 r.), której temat to (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni. Wszystkie osoby kształcące się i pracujące na Uniwersytecie Jagiellońskim zapraszamy do rejestracji na wydarzenia TJK 2024.
więcej o TJK 2024: Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia!

TJK 2024: Materiały graficzne do pobrania

19.02.2024
Już wkrótce ogłosimy program Tygodnia Jakości Kształcenia 2024. Serdecznie dziękujemy za ponad 70 zgłoszeń, które będą współtworzyć tegoroczną edycję! A tymczasem wszystkie osoby zaangażowane w TJK zachęcamy do skorzystania przy przygotowywaniu i promocji wydarzeń z gotowych materiałów graficznych, które Państwu udostępniamy.
więcej o TJK 2024: Materiały graficzne do pobrania

TJK 2024: Zaproszenie do zgłaszania wydarzeń

11.12.2023
Czas start! Przed nami nowa edycja Tygodnia Jakości Kształcenia, który - już po raz jedenasty - odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 11-15 marca 2024 r. Serdecznie zachęcamy, aby zaangażowali się Państwo w jej współorganizację - i nadsyłali swoje propozycje wydarzeń w formie stacjonarnej, zdalnej lub stacjonarnej z transmisją, które będą współtworzyć jej program.

Temat: (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni
Termin zgłaszania wydarzeń: 19 stycznia 2024 r.
więcej o TJK 2024: Zaproszenie do zgłaszania wydarzeń
Zobacz wszystkie