Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

04.03.2020
W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2 Tydzień Jakości Kształcenia zaplanowany w dniach 30.03-3.04.2020 r. zostaje przesunięty.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

Nabór zgłoszeń do konkursu Teaching Slam

02.03.2020
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Teaching Slam, który odbędzie się w ramach tegorocznego Tygodnia Jakości Kształcenia. Celem Konkursu jest podnoszenie jakości kształcenia poprzez promocję nowatorskich rozwiązań w dydaktyce akademickiej wśród nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nabór zgłoszeń do konkursu Teaching Slam

Zakończenie naboru zgłoszeń

01.03.2020
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia. Program tegorocznej edycji jest już dostępny.
więcej o Zakończenie naboru zgłoszeń

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

14.01.2020
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

TJK 2020 - zgłoś swoje propozycje wydarzeń

02.01.2020
Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji.
W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o TJK 2020 - zgłoś swoje propozycje wydarzeń