Dziękujemy za udział w Tygodniu Jakości Kształcenia 2019

więcej o Dziękujemy za udział w Tygodniu Jakości Kształcenia 2019

Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy podczas Tygodnia Jakości Kształcenia

31.03.2019
Zachęcamy wszystkich studentów do udziału w Targach Pracy, podczas których będzie można sprawdzić aktualne oferty pracy, skonsultować dokumenty aplikacyjne i spotkać się z pracodawcami.
więcej o Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy podczas Tygodnia Jakości Kształcenia

Propozycja wycieczek edukacyjnych

30.03.2019
Zapraszamy do udziału w wycieczkach edukacyjnych, które odbędą się w ostatnim dniu Tygodnia Jakości Kształcenia - 12 kwietnia (piątek).
więcej o Propozycja wycieczek edukacyjnych

Rozpoczęcie rejestracji TJK 2019

22.03.2019
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym została uruchomiona rejestracja na wydarzenia organizowane w ramach VII edycji Tygodnia Jakości Kształcenia. Liczymy na to, że inicjatywa ta będzie dla Państwa źródłem inspiracji do dyskusji i rozwoju.
więcej o Rozpoczęcie rejestracji TJK 2019

Zaproszenie do udziału w Wykładach Mistrzowskich

21.03.2019
Zapraszamy do udziału w Wykładach Mistrzowskich studentów, pracowników i uczniów szkół średnich.
więcej o Zaproszenie do udziału w Wykładach Mistrzowskich

Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej

15.03.2019
Zapraszamy nauczycieli akademickich do udziału w konkursie Teaching Slam, który odbędzie się 10 kwietnia (środa), godz. 9.30-12.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej.
więcej o Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej