Dziękujemy za udział w Tygodniu Jakości Kształcenia 2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznego Tygodnia Jakości Kształcenia. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł inspiracje, dostarczył wiedzy, pomógł uzyskać nowe umiejętności ale i dostarczył odrobinę rozrywki.

Certyfikaty są dla Państwa dostępne do pobrania do dnia 12 maja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim prowadzącym, których wiedza, zaangażowanie i chęć dzielenia się doświadczeniem pozwoliły na zbudowanie tak atrakcyjnej i wszechstronnej oferty.

Gorąco dziękujemy wszystkim zgłaszającym wydarzenia i opiekunom lokalnym, bez których pomocy trudno byłoby zorganizować tak wyjątkowe wydarzenie.

Dziękujemy naszym patronom medialnym, którzy wspierali nas w informowaniu o naszej ofercie i zapraszali państwa w naszym imieniu.

Bardzo gorąco dziękujemy całemu zespołowi organizacyjnemu, który bardzo starał się, aby wydarzenie przebiegło sprawnie.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się wspólnie przygotować równie potrzebną i atrakcyjną ofertę.

Relacje z wydarzeń znajdują się na naszym kanale YouTube: link

Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy podczas Tygodnia Jakości Kształcenia
Propozycja wycieczek edukacyjnych