Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Rozpoczęcie rejestracji TJK 2019

Rozpoczęcie rejestracji TJK 2019

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym została uruchomiona rejestracja na wydarzenia organizowane w ramach VII edycji Tygodnia Jakości Kształcenia. Liczymy na to, że inicjatywa ta będzie dla Państwa źródłem inspiracji do dyskusji i rozwoju.

Rozpoczęcie rejestracji TJK 2019

Tegoroczny Tydzień Jakości Kształcenia rozpocznie się 8 i potrwa do 12 kwietnia.

W ramach TJK będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych wydarzeniach, m.in. ciekawych wykładach, szkoleniach i warsztatach, interesujących debatach dotyczących procesu kształcenia oraz w atrakcyjnych wycieczkach do miejsc związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim.

Pracowników szczególnie zachęcamy do udziału w wydarzeniu inaugurującym TJK – seminarium pn. Zmiany w zakresie funkcjonowania systemów doskonalenia jakości kształcenia (08.04) oraz w seminarium pn. Poza granice parametryzacji. O społeczną wartość, etykę, i racjonalność ewaluacji (09.04).

Zapraszamy również do udziału w konkursie Teaching Slam (10.04), który będzie okazją do dzielenia się przykładami dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim.

A studentów zachęcamy do udziału w Targach Pracy, które są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania m.in. z przedstawicielami dużych, międzynarodowych korporacji, instytucji samorządowych i państwowych, a także dają szansę skonsultowania dokumentów aplikacyjnych.

Zapraszamy również do udziału w konkursie Best UJ Presentation na najlepszą prezentację wygłoszoną w języku angielskim. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Opisy poszczególnych wydarzeń: http://www.tjk.uj.edu.pl/program

Program wydarzenia (do pobrania)

Zapisy na poszczególne wydarzenia potrwają do dnia 7 kwietnia. https://www.rejestracja.tjk.uj.edu.pl

Polecamy również
Dziękujemy za udział w Tygodniu Jakości Kształcenia 2019
Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy podczas Tygodnia Jakości Kształcenia
Propozycja wycieczek edukacyjnych
Zaproszenie do udziału w Wykładach Mistrzowskich