Zaproszenie do udziału w Wykładach Mistrzowskich

Zapraszamy do udziału w Wykładach Mistrzowskich studentów, pracowników i uczniów szkół średnich.

Wykłady Mistrzowskie

Zwieńczeniem Tygodnia Jakości Kształcenia będą Wykłady Mistrzowskie, przygotowane przez najlepszych nauczycieli akademickich. Celem cyklu jest promocja jakości kształcenia poprzez prezentowanie najwyższych standardów i umiejętności dydaktycznych wykładowców, których zajęcia zostały najwyżej ocenione przez studentów.

W ramach wydarzenia przedstawimy osiem wykładów przygotowanych przez Wydziały: Biologii, Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Chemii, Filologicznego, Historycznego, Polonistyki, Prawa i Administracji, Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Pełny program znajduje się na -> stronie

Do udziału w wykładach zapraszamy studentów i pracowników uczelni ale także uczniów szkół średnich.

Regulamin udziału uczniów szkół średnich.

Rejestracja dla szkół średnich.

Propozycja wycieczek edukacyjnych
Rozpoczęcie rejestracji TJK 2019