Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wtorek (31.03.2020)

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wprowadzenia zmian w programie z przyczyn od nich niezależnych.

10.00-15.00 - Targi Pracy

Miejsce: Auditorium Maximum, godz. 10:00-15:00

Najbliższa edycja Targów Pracy już 31 marca! Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-15:00 w salach wystawowych A i B w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Targi to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania m.in. z przedstawicielami dużych, międzynarodowych korporacji, instytucji samorządowych i państwowych oraz ambasadorów EU Careers Krakow. Uczestnicy będą mieli także możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny). Wydarzenie to jest także szansą na poznanie aktualnej polityki rekrutacyjnej, wymagań i oczekiwań oraz profilu danego pracodawcy.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie Biura Karier: biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje.

Wydarzenie nie wymaga rejestracji

16:00-19:00 - Konkurs. Best UJ Presentation

Miejsce: Auditorium Maximum, Aula Mała, godz. 16:00-19:00

„Best” to konkurs, który  Jagiellońskie Centrum Językowe organizuje już po raz piąty. Do udziału zgłaszają się  studenci ze wszystkich wydziałów, by wygłosić po angielsku autorską prezentację o charakterze akademickim na dowolny temat związany z profilem swoich studiów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci kursów dowolnego języka obcego oraz specjalna Nagroda Publiczności. Ponadto JCJ obiecuje każdemu uczestnikowi dodatkowe 10 punktów przy zaliczeniu lektoratu w semestrze letnim!
W związku z planowanym głosowaniem, które zostanie przeprowadzone wśród publiczności prosimy o przyniesienie telefonu z dostępem do Internetu, umożliwiającego oddanie głosu.​

Limit miejsc: 96

Podczas konkursu odbędzie się również prezentacja Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych
"Studia online na UJ? Poznajcie Copernicus College"
 
Możecie rozwijać swoje kompetencje także online, partycypując w kursach dostępnych na platformie Copernicus College. Nasz e-Uniwersytet został założony przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ i jest całkowicie bezpłatną platformą MOOC na której znajdziecie kursy z zakresu psychologii, kognitywistyki, matematyki, statystyki, filozofii czy astronomii. Przygotowaliśmy także wykłady międzynarodowych gwiazd świata nauki, takich jak Patricia Churchland, Joseph E. LeDoux czy Robin Dunbar. Dołącz do 20 tysięcy studentów!