Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

TJK 2024: Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia!

Z przyjemnością i dumą ogłaszamy program tegorocznej, już jedenastej edycji Tygodnia Jakości Kształcenia (11-15 marca 2024 r.), której temat to (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni. Wszystkie osoby kształcące się i pracujące na Uniwersytecie Jagiellońskim zapraszamy do rejestracji na wydarzenia TJK 2024.

Program TJK 2024

Udział w Tygodniu Jakości Kształcenia wymaga założenia konta Użytkowniczki _ Użytkownika i zapisania się na wybrane wydarzenia.

Rejestracja na wydarzenia

W tym celu zachęcamy do skorzystania z poręcznej instrukcji obsługi systemu rejestracyjnego krok po kroku:
TJK 2024_Instrukcja_rejestracji

Poniżej zaś znajdą Państwo kilka najważniejszych informacji organizacyjnych w skrócie:

Aby założyć konto i zapisać się na wydarzenia, prosimy skorzystać z formularza dostępnego pod adresem tjk.uj.edu.pl/rejestracja.

Wszystkie osoby z Uniwersytetu Jagiellońskiego są zobowiązane do podania przy zakładaniu konta adresu e-mailowego w domenie @uj.edu.pl

Uwaga: Dane osobowe podane przy rejestracji są potrzebne do wygenerowania zaświadczeń o uczestnictwie w wybranych przez Państwa wydarzeniach. Będą przechowywane i przetwarzane tylko w czasie określonym przez Regulamin TJK, a następnie zostaną usunięte.

Szczegółowe informacje: TJK 2024_Instrukcja_rejestracja

Aby zapisać się na wydarzenia, konieczne jest założenie konta. Dotyczy to również osób, które aktywowały konta przy okazji minionych edycji TJK we wcześniejszych latach - system nie przechowuje danych osobowych przez okres dłuższy niż potrzebny do pobrania zaświadczeń o uczestnictwie w wydarzeniach danej edycji.

Po założeniu konta i zalogowaniu się w systemie rejestracyjnym wystarczy znaleźć wybrane wydarzenie w zakładce Lista wydarzeń – i kliknąć przycisk: „Zapisz się na wydarzenie”. Zarejestrowanie się na każde wydarzenie wymaga odrębnego kliknięcia. 

Uwaga: Na wydarzenia realizowane w formule hybrydowej prowadzone są podwójne zapisy: osobno na listę osób uczestniczących stacjonarnie, a osobno – online. 

Jeżeli wszystkie miejsca na wybrane wydarzenie są już zajęte, ale lista osób w nim uczestniczących nie została jeszcze przekazana Prowadzącym przez organizatorów TJK, system będzie zapewniał także możliwość zapisania się na listę rezerwową. Po kliknięciu przycisku „Zapisz się na listę rezerwową” otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zapisu – i adnotacją w treści e-maila, że informacja ta dotyczy listy rezerwowej.

Jeśli zaś przycisk „Zapisz się” lub „Zapisz się na listę rezerwową” nie wyświetla się przy wybranym wydarzeniu, to znaczy, że lista została już zamknięta. 

Szczegółowe informacje: TJK 2024_Instrukcja_rejestracja

Serdecznie prosimy osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w wybranych wydarzeniach, o wyrejestrowanie się z nich – i zwolnienie miejsc dla nowych zainteresowanych lub osób czekających na liście rezerwowej.

Aby się wyrejestrować, wejdź w systemie rejestracyjnym w zakładkę Moje konto (możesz też skorzystać z linku przesłanego w mailu z potwierdzeniem zapisu) i znajdź dane wydarzenie, a następnie kliknij „Rezygnuj”.

Pole rezygnacji z wydarzenia jest dostępne aż do jego rozpoczęcia bądź do czasu przekazania Prowadzącym przez organizatorów TJK listy zapisanych osób. W praktyce oznacza to, że wyrejestrowywanie się z większości wydarzeń – i dołączanie do nich z listy rezerwowej – będzie dla Państwa możliwe co najmniej do dnia 6 marca

Szczegółowe informacje: TJK 2024_Instrukcja_rejestracja

Na część wydarzeń TJK 2024 rejestracja nie jest konieczna – każda zainteresowana osoba (nawet niedysponująca kontem Użytkowniczki _ Użytkownika) można wziąć w nich udział, dołączając do spotkania przez ogólnodostępny link. Są to tzw. "wydarzenia otwarte". Zaś na "wydarzenia wewnętrzne" są prowadzone osobne zapisy przez współorganizujące je jednostki UJ.

Linki do wydarzeń otwartych oraz zapisów na wydarzenia wewnętrzne dostępne są bezpośrednio w ich opisach na stronie z programem TJK 2024. Jeśli więc wydarzenie, które Cię interesuje, nie jest widoczne w systemie rejestracji – sprawdź program w zakładce tjk.uj.edu.pl/program.

Uwaga: W przypadku wydarzeń otwartych, na które prowadzona jest rejestracja, tylko osoby zapisane na dane wydarzenie będą mogły po wzięciu w nim udziału pobrać zaświadczenia o uczestnictwie. 

Szczegółowe informacje: TJK 2024_Instrukcja_rejestracja

Po zakończeniu Tygodnia Jakości Kształcenia osoby zarejestrowane na wydarzenia i na nich obecne będą mogły pobrać zaświadczenia o uczestnictwie z systemu rejestracyjnego w zakładce Moje konto.

Pozostaną one dostępne w systemie do 31 lipca 2024 r.

  • 26 lutego - 6 marca - zakładanie kont przez Uczestniczki _ Uczestników i rejestracja na wydarzenia,
  • 6-10 marca - dodawanie uczestników do spotkań zdalnych na MS Teams i wysyłka automatycznych zaproszeń,
  • 11-15 marca - Tydzień Jakości Kształcenia 2024,
  • 19 marca - 31 lipca - pobieranie zaświadczeń.