Ostatnie dni rejestracji na wydarzenia Tygodnia Jakości Kształcenia!

Aby dać ostatnim niezdecydowanym dwa dodatkowe dni do namysłu podczas przerwy świątecznej, wydłużamy rejestrację na wydarzenia Tygodnia Jakości Kształcenia! Potrwa ona jeszcze tylko do 6 kwietnia (wtorek).

W dn. 7-9 kwietnia wszyscy uczestnicy będą już dodawani do spotkań na platformie MS Teams. Potwierdzenie wraz z linkiem do spotkania trafi wprost do Państwa skrzynek e-mailowych - gotowe do kliknięcia w dniu wydarzenia. Jeżeli dane wydarzenie odbywa się na innej platformie, uczestnicy otrzymają linki do wydarzeń w wiadomościach.

Jednocześnie prosimy osoby, które są zapisane na dwa (lub więcej!) odbywających się równocześnie spotkań, o wybór tych, na których będą obecne. Będziemy wdzięczni za zwolnienie zarezerwowanych miejsc na wydarzeniach, aby inni zainteresowani też mieli szansę wziąć w nich udział. Dziękujemy!

Do zobaczenia na TJK.

Oferta wycieczek w ramach TJK 2021

Certyfikaty uczestnictwa TJK 2021

Warsztat. Motywacja i aktywizacja osób uczących się w nauczaniu zdalnym