Już wkrótce pierwszy dzień Tygodnia Jakości Kształcenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminariach inaugurujących tegoroczny Tydzień Jakości Kształcenia.

W pierwszym dniu Tygodnia Jakości Kształcenia odbędą się trzy plenarne seminaria. Podczas pierwszego z nich uroczystego otwarcia wydarzenia dokona Pan Prorektor - prof. dr hab. Armen Edigarian, a następnie głos zabierze Pan Prorektor - prof. dr hab. Piotr Jedynak. Tematyka prezentacji oraz towarszyszącego panelu dotyczyć będzie rozwijania i doskonalenia ścieżki dydaktycznej nauczycieli akademickich.

9:00-11:30 - Seminarium otwierające: Dydaktyka akademicka: szanse i kierunki rozwoju

W kolejnym seminarium zaprezentowane zostaną, wykorzystywane na Uniwersytecie, innowacyjne metody dydaktyczne, które, mamy nadzieję, zainspirują uczestników.

12:00-14:30 - Seminarium: Jak uczyć, by nauczyć? - sprawdzone strategie kształcenia

Podczas trzeciego seminarium usłyszymy o nowatorskich koncepcjach realizacji studiów w wymiarze międzynarodowym.

15:00-16:00 - Seminarium: Una Europa - europejski uniwersytet przyszłości

Szczegółowe informacje wraz z linkami dostępowymi na stronie: link

Oferta wycieczek w ramach TJK 2021

Certyfikaty uczestnictwa TJK 2021