Nabór zgłoszeń do konkursu Teaching Slam

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Teaching Slam, który odbędzie się w ramach tegorocznego Tygodnia Jakości Kształcenia. Celem Konkursu jest podnoszenie jakości kształcenia poprzez promocję nowatorskich rozwiązań w dydaktyce akademickiej wśród nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszamy doktorantów i nauczycieli akademickich do udziału w konkursie Teaching Slam

Zachęcamy Państwa do wygłoszenia autorskiej prezentacji (7-8 minutowej) na temat dydaktyki akademickiej, a w szczególności przykładów dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim (metod/technik kształcenia, motywowania, oceny osiągnięć studentów, organizacji zajęć oraz rozwiązywania problemów dydaktycznych, wykorzystywania nowych technologii lub innych pomocy dydaktycznych). Zapis wideo ubiegłorocznych wystąpień znajdą Państwo pod adresem: link

Konkurs odbędzie się dnia 1 kwietnia br. (środa) w auli Collegium Novum (ul. Gołębia 24), w godzinach od 15:00 do 18:00.

Regulamin Konkursu: https://tjk.uj.edu.pl/tjk2020_regulamints

W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2, w uzgodnieniu z prof. dr. hab. Armenem Edigarianem, Prorektorem UJ ds. dydaktyki, Tydzień Jakości Kształcenia, zaplanowany w dniach 30.03-3.04.2020 r., zostaje przesunięty. Konkurs Teaching Slam stanowił jedno z wydarzeń Tygodnia Jakości Ksztalcenia i nie odbędzie się w terminie 1 kwietnia br. O nowym terminie konkursu będziemy Państwa informować.