Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Czwartek (11.04.2019)

Targi Pracy

Miejsce: Auditorium Maximum, godz. 10:00-15:00

Najbliższa edycja Targów Pracy już 11 kwietnia! Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-15:00 w salach wystawowych A i B w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Targi to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania m.in. z przedstawicielami dużych, międzynarodowych korporacji, instytucji samorządowych i państwowych oraz ambasadorów EU Careers Krakow. Uczestnicy będą mieli także możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny). Wydarzenie to jest także szansą na poznanie aktualnej polityki rekrutacyjnej, wymagań i oczekiwań oraz profilu danego pracodawcy.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie Biura Karier: biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje.

Wydarzenie nie wymaga rejestracji

Best UJ Presentation

Miejsce: Auditorium Maximum, Aula Średnia A, godz. 16:00-19:00

Jest to konkurs organizowany przez Jagiellońskie Centrum Językowe w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia UJ. Konkurs ten polega na wygłoszeniu przez studentów UJ autorskiej prezentacji typu akademickiego w języku angielskim o tematyce związanej z profilem studiów. Czekają atrakcyjne nagrody w postaci kursów dowolnego języka dla osób, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz nagroda specjalna przyznawana przez publiczność! Każdy, kto wygłosi prezentację będzie mógł również liczyć na dodatkowe 10 punktów przy zaliczeniu lektoratu z języka angielskiego w semestrze letnim.

W związku z zaplanowanym przeprowadzeniem głosowania publiczności na najlepszą prezentację serdecznie prosimy o przyniesienie telefonu umożliwiającego oddanie głosu tj.: posiadającego przeglądarkę internetową oraz aplikację do skanowania kodów QR (przykładowo QR Code Reader w GooglePlay). Oddanie głosu odbędzie się w formularzu on-line w serwisie Office365, do którego można się zalogować używając danych do poczty uniwersyteckiej (znajomość loginu i hasła będzie niezbędna).

Regulamin konkursu

Zgłoszenia aplikacji do dnia 25 marca poprzez formularz: ankiety.jakosc.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron


Organizator zastrzega sobie wprowadzenie zmian do programu wynikających z przyczyn od niego niezależnych.