Zakończenie rejestracji na wydarzenia TJK 2023 - dziękujemy!

Dziękujemy za udział w rejestracji na wydarzenia Tygodnia Jakości Kształcenia 2023

Dziękujemy za liczny udział w rejestracji na wydarzenia Tygodnia Jakości Kształcenia. W dniu dzisiejszym tj. 10 marca osoby zarejestrowane na wydarzenia zdalne zostaną dodane do spotkań na platformie MS Teams. A listy obecności uczestników wydarzeń stacjonarnych przekażemy opiekunom wydarzeń.

Linki do wydarzeń zdalnych otwartych zostały uzupełnione w programie: https://tjk.uj.edu.pl/program

Sprawdź szczegóły organizacyjne dotyczące udziału w wydarzeniach i pobieraniu certyfikatów uczestnictwa

Do zobaczenia na TJK 2023! Życzymy owocnych debat, ciekawych wykładów, inspirujących szkoleń i odkrywczych wycieczek.

Jeżeli ktoś się nie zarejestrował ale jest zainteresowany udziałem w poniższych wydarzeniach to zapraszamy (osoby niezarejestrowane nie uzyskają certyfikatu uczestnictwa):

Wydarzenia otwarte

Poniedziałek (13 marca 2023)

Wtorek (14 marca 2023)

Środa (15 marca 2023)