Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2 Tydzień Jakości Kształcenia zaplanowany w dniach 30.03-3.04.2020 r. zostaje przesunięty.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i ogrom pracy, który podjęli w związku z organizacją zgłaszanych wydarzeń do programu Tygodnia Jakości Kształcenia. Przesłane propozycje wydarzeń były niezwykle interesujące i stanowiłyby doskonałą okazję dla studentów, doktorantów i pracowników do poznania wartościowych narzędzi wspomagających nauczanie i studiowanie. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ogłosić nowy termin wydarzenia i będziemy mogli kontynuować współpracę i przygotowania.

Nabór zgłoszeń do konkursu Teaching Slam

Zakończenie naboru zgłoszeń